Apple iPad Pro M5 11 İnç 256GB Wi-Fi Uzay Siyahı - MDWK4LL/A
Apple
Sharaf'ta %100 orijinal ürünler ve tam garanti ile hizmet alırsınız.
SKU :
APPLE0436Uzay Siyahı Apple 11 inç iPad Pro (M5, 2025 modeli), ultra ince ve hafif tasarımıyla olağanüstü performans ve çarpıcı bir görüntüleme deneyimi sunar. Çığır açan Ultra Retina Süper Hızlı Wi-Fi 7 bağlantısı ve Apple Pencil Pro ve iPad Pro için Magic Keyboard (ayrı olarak satılır) uyumluluğu sayesinde, başarabileceklerinizin sınırı yok.
Temel Özellikler
Performans ve Depolama: M5 çip, yeni nesil hız ve cihaz içi yapay zeka özellikleri sunar. Bu model 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahiptir.
| Marka | Apple |
| Depolama Kapasitesi | 256 GB |
| Tab Ekran | 11" |
| İşlemci | M5 |
| Renk | Space Black |
| RAM | 12 GB |
| Ekran Tipi | Retina XDR Tandem OLED |
| Ağ Desteği | Wi-Fi+ Bluetooth (no cellular) |
| Kamera | 12 MP rear + 12 MP front |