Dreame R20 - Kablosuz Çubuklu Elektrikli Süpürge
Dreame
hayatınızı kolaylaştıran gelişmiş akıllı temizlik çözümleri.
SKU :
dreame0009Dreame R20 – Akülü Çubuklu Süpürge
Dreame R20, ince ve hafif kablosuz tasarımıyla güçlü emiş gücü sunar. Kendiliğinden boşalan baz istasyonu, her kullanımdan sonra çöp kutusunu otomatik olarak boşaltır, böylece asla toza dokunmanıza gerek kalmaz. Akıllı zemin algılama özelliğiyle, optimum temizlik performansı için halı ve sert zeminler arasındaki emiş gücünü otomatik olarak ayarlar.
Temel Özellikler
Tüm zemin türlerinde güçlü emiş gücüne sahip güçlü motor
Kendiliğinden boşalan baz istasyonu — eller serbest olarak çöp kutusunu boşaltma
Otomatik zemin algılama, emme işlemini otomatik olarak ayarlar
HEPA filtreleme ince tozları ve alerjenleri yakalar
Pil ömrünü ve emme modunu gösteren LED ekran
Tüm evde kolay temizlik için hafif ve ince
| Marka | Dreame |
| Motor Tipi | BLDC Brushless 570W |
| Emme Gücü | 190 W |
| Pil Kapasitesi | 8 x 2900 mAh Li-ion |
| Çalışma Süresi | 90 dakikaya kadar |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 600 ml |
| Filtre Tipi | 5-Stage Washable HEPA Filter |
| Hız Modları | 3 Mod (Eko / Orta / Turbo) |
| Şarj Süresi | Yaklaşık 4 saat |