Dyson PencilVac SV50 Elektrikli Süpürge Siyah
Dyson
Dyson ürünlerinde her yeni seri, özel başlıklar ve aksesuarlar içermektedir. En güncel ve doğru bilgileri almak için lütfen mağazalarımızla iletişime geçiniz.
SKU :
DYSON0082Fluffycones Slimmest ² ile DOLAŞMAZ BURÇ Her yönde pürüzsüz temizlik. ?
Dyson teknolojisi en ince elektrikli süpürgeye aktarıldı Gövde çapı yalnızca 1,5 inçtir (3,8 cm) ve elinize kolayca sığacak kadar büyüktür
[Her yöne hareket eder] Motor gücüyle her iki yöne dönen 4 konik fırça ile donatılmıştır. Her yöne hareket eder ve her açıdan pislikleri emer.
[En İnce², En Hafif ve Güçlü] Tarihteki en küçük ve en hızlı Hyperdymium 140k motorla donatılmıştır. Dakikada 140.000 devire kadar büyük çöpleri ince toza dönüştürür.
(Yanıp sönen sol tarafı kontrol edin) Açılı ışık, ince tozları aydınlatarak görünmez tozları 2 yerde ortaya çıkarır. Ön LED, tozu temizleyebilir ve arka LED'in düzgün şekilde temizlenmesini sağlayabilir.
(Yukarı doğru kaymayan tozların atılması) Yeni şırınga sistemi sıkıştırılmış kalıntıları serbest bıraktığından toz havada asılı kalmaz
It absorbs fresh air. Provides consistent suction power. The linear dust separation system captures 99.99% of fine particles as small as 0.3 microns and discharges clean air. It also provides the same suction power without a cyclone.
**Dyson ürünlerinin her yeni serisi özel başlıklar ve aksesuarlar içerir. En güncel ve doğru bilgiye ulaşmak için lütfen mağazalarımızla iletişime geçin.**
| Marka | Dyson |
| Motor Power | Hyperdymium™ 140,000 RPM (28mm) |
| Emme Gücü | 55 AW |
| Pil Kapasitesi | 4-Cell Li-ion / 2430 mAh |
| Çalışma Süresi | 30 dakikaya kadar |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 80 ml (compressed) |
| Filtre Tipi | 2-Stage Linear Separation (99.99%) |
| Hız Modları | 3 Mod (Eko / Orta / Hızlandırma) |
| Şarj Süresi | Yaklaşık 3.5 saat |