LG 55" 4K Ultra HD LED Akıllı TV, WEBOS - 55UT73003LA
Fiyat:
Xiaomi Önden Açılan Bavul 20" Gri
Xiaomi Mi Günlük Sırt Çantası Koyu Mavi
https://www.sharafstore.com/web/image/product.template/25350/image_1920?unique=dbdf457
(0 incele)
Not Available For Sale
  • Marka
  • TV Ekran Boyutu
  • Technology Type
  • Ekran Yenileme Hızı
  • HDR Formats
  • Resolution
Bu kombinasyon mevcut değil.
SKU :
EDP081
Tüm ürünlerde     2 yıl garanti
Hızlı Teslimat | 3-5 gün
10.000 TL üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
LG 55" 4K Ultra HD LED SMART TV, WEBOS - 55UT73003LA
▶ Parlak 4K Ultra HD Görüntü
▶ webOS ile Akıllı Kullanım
▶ Akıcı ve Net Hareket
▶ Modern ve Zarif Tasarım
▶ Esnek Bağlantı
▶ Kim İçin İdeal?
Marka Lg
TV Ekran Boyutu 55"
Technology Type LED
Ekran Yenileme Hızı 60 Hz