Huawei Watch GT5 46mm, titanyum alaşımlı çerçeve, 1,43 inç AMOLED ekran ve 14 güne kadar pil ömrüne sahip premium bir akıllı saattir. Gelişmiş sağlık ve fitness özellikleriyle doludur.
Temel Özellikler- Ekran: 1,43 inç AMOLED, 466×466px
- Çerçeve: Titanyum alaşım
- Pil: 14 güne kadar (akıllı mod)
- GPS: 5 sistemli çift bantlı GPS
- Sağlık: Kalp atışı, SpO2, EKG, cilt sıcaklığı
- Fitness Modları: 100'den fazla antrenman modu
- Su Dayanıklılığı: 5ATM + IP68
Premium malzemeler son teknoloji sağlık teknolojisiyle buluşuyor. Huawei Watch GT5, rafine titanyum tasarımıyla iki haftalık güç, hassas GPS ve kapsamlı sağlık takibi sunar.
| Marka | Huawei |
| Renk | Black |
| Saat Ekranı | 46mm |
| Ağ Desteği | bluetooth |
| Ekran Tipi | AMOLED |
| Pil Kapasitesi | 524 mAh, 524 mAh |
| GPS / Konum | Dual-band (GPS + GLONASS + BeiDou + Galileo |
| Suya Dayanıklılık | 5 ATM + IP69K |