Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB
Samsung
Samsung, güvenilir ve gelişmiş elektronikleriyle bağlı bir dünya yaratan teknoloji inovasyonunda öncü bir markadır.
SKU :
SAMSUNG0175Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB
▶ Hakkında
Samsung Galaxy A36 5G, performansını ve kamera kalitesini bir üst seviyeye taşıyan, 5G uyumlu güçlü bir orta segment akıllı telefondur. Yüksek yenileme hızlı Super AMOLED ekranı, gelişmiş optik görüntü sabitleme destekli kamera sistemi ve uzun ömürlü bataryası ile günlük kullanımın her anında etkileyici deneyimler sunar. Samsung'ın uzun vadeli güncelleme taahhüdüyle yıllarca güncel kalır.
▶ Yüksek Yenileme Hızlı Super AMOLED
Galaxy A36 5G'nin Super AMOLED ekranı, yüksek yenileme hızı ile animasyonları, kaydırmaları ve oyunları muhteşem derecede akıcı hale getirir. Olağanüstü renk doğruluğu ve yüksek parlaklık seviyesi, gün ışığında bile rahat görüntüleme sağlar. HDR10 desteği ile Netflix ve YouTube gibi platformlardaki içerikler daha zengin ve canlı görünür.
▶ Üst Düzey Performans
Galaxy A36 5G'nin güçlü işlemcisi, ağır oyunlar, yapay zeka tabanlı fotoğraf işleme ve çoklu görev için fazlasıyla yeterlidir. Bol miktarda RAM, uygulamalar arasında anında geçiş yapılmasını ve her birinin arka planda aktif kalmasını sağlar. One UI 7 arayüzü, şık ve kişiselleştirilebilir bir deneyim sunar.
▶ OIS Destekli Kamera
Galaxy A36 5G'nin yüksek çözünürlüklü ana kamerası, optik görüntü sabitleme özelliği sayesinde el titremesi ve hareket bulanıklığını azaltır. Gece modu, düşük ışıkta bile canlı ve keskin fotoğraflar üretir. Ultra geniş açı lensi, manzara ve grup fotoğrafları için ideal bir perspektif sunarken ön kamera, yüksek kaliteli selfie deneyimi sağlar.
▶ Güçlü Pil ve Hızlı Şarj
Galaxy A36 5G'nin büyük kapasiteli bataryası, gün boyu yoğun kullanım altında güç konusunda endişe etmemenizi sağlar. Hızlı şarj teknolojisiyle kısa sürede büyük miktarda enerji yüklenebilir. Bataryanın verimli yönetimi, güç tasarrufu modu ile pil ömrünü daha da uzatır.
▶ 5G ve Modern Bağlantı
5G desteği, yüksek çözünürlüklü içerik akışı, hızlı indirme ve düşük gecikmeli çevrimiçi oyun deneyimi için gereken bant genişliğini sağlar. Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 ve NFC gibi bağlantı teknolojileri de günlük kullanımı kolaylaştırır. Samsung Pay ve Google Pay desteğiyle temassız ödemeler de mümkündür.
▶ Güvenlik
Ekran içi parmak izi sensörü, hızlı ve güvenli kimlik doğrulama imkanı sunar. Yüz tanıma özelliği de alternatif bir kilit açma yöntemi sağlar. Samsung Knox güvenlik mimarisi, tüm kişisel verilerinizi kurumsal düzeyde koruma altına alır.
| Renk | Black veya Lime veya Lavender veya White |
| Marka | Samsung |
| RAM | 8 GB |
| Depolama Kapasitesi | 256 GB |
| Ağ Desteği | 5G |
| Mobil Ekran Boyutu | 6.7" |
| Ekran Tipi | AMOLED |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Hızlı Şarj | 45W |
| Kamera | 50 MP (wide) + 8 MP (ultrawide) + 5 MP (macro) (Main) + 12 MP (Front) |
| İşlemci | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, Octa‑core |