Samsung Galaxy A37 8/256GB - Beyaz
Samsung
Samsung, güvenilir ve gelişmiş elektronikleriyle bağlı bir dünya yaratan teknoloji inovasyonunda öncü bir markadır.
SKU :
SAMSUNG0280Samsung Galaxy A37 8/256GB - Beyaz
256GB depolama alanina sahip Samsung Galaxy A37, tum uygulamalariniz, fotograflariniz, videolariniz ve indirmeleriniz icin bolca alan sunar. 8GB RAM ile eslestirildiginde, bu cihaz uygulamalar, oyunlar ve medya arasinda zahmetsizce gecis yapmanizi saglayarak coklu gorevi sorunsuz bir sekilde yonetir. Canli ekran, izleme ve gozatma icin sarici bir goruntuleme deneyimi sunarken, gelismis coklu kamera sistemi keskin ve detayli fotograflar ve videolar ceker. 5000mAh devasa pil ve hizli sarj destegi ile A37, sabahtan geceye kadar yogun yasam tarziniza ayak uydurar.
Ekran
Genis HD+ Ekran, canli renkler ve keskin detaylar
Performans
Sekiz Cekirdekli Islemci / 8GB RAM / 256GB Dahili Depolama / MicroSD ile Genisletilebilir
Kamera
Ana + Ultra Genis Aci + Makro lensli Coklu Kamera Sistemi / Selfie ve Goruntulu Arama icin On Kamera
Pil
5000mAh Pil / 25W Hizli Sarj Destegi
Baglanti
4G LTE / Cift SIM / WiFi / Bluetooth 5.0 / USB Type-C
Isletim Sistemi
Samsung One UI ile Android
| Marka | Samsung |
| Renk | Beyaz |
| RAM | 8 GB |
| Depolama Kapasitesi | 256 GB |
| Ağ Desteği | 5G |
| Ekran Tipi | Super AMOLED |
| Mobil Ekran Boyutu | 6.7" |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci | Exynos 1480 Octa-Core (4nm) |
| Kamera | 50 MP OIS + 8 MP Ultra Wide + 5 MP Macro |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Hızlı Şarj | 45W |