| Güç | 2500 Watt |
| Sürekli Buhar Çıkışı | 45 g/dak |
| Steam Boost | 195 g/dak |
| Dikey Buhar | Evet |
| Sprey | Evet |
| Buhar ve Sıcaklık Ayarı | Otomatik buhar |
| Taban Teknolojisi | Durilium Airglide |
| Kayma Kolaylığı Taban | ***** |
| Marka | Tefal |
| Güç | 2500 Watt |
| Sürekli Buhar Çıkışı | 45 g/dak |
| Steam Boost | 195 g/dak |
| Dikey Buhar | Evet |
| Sprey | Evet |
| Buhar ve Sıcaklık Ayarı | Otomatik buhar |
| Taban Teknolojisi | Durilium Airglide |
| Kayma Kolaylığı Taban | ***** |
| Marka | Tefal |