Xiaomi Redmi 15C 8/256GB
Xiaomi
Xiaomi'nin markalaşması, uygun fiyatlılık, yenilikçilik ve son teknolojiye vurguda bulunmaktadır.
SKU :
XIAOMI0240Xiaomi Redmi 15C 8/256GB
Xiaomi Redmi 15C, günlük bir fiyata gerçek kalite ve güvenilirlik sunan akıllı ve erişilebilir bir giriş seviyesi akıllı telefondur. Yetenekli kamera sistemi sosyal paylaşım ve kişisel anılar için net ve ayrıntılı çekimler yaparak günlük fotoğrafçılığı kolaylıkla yönetir. Geniş ekranı tarama, yayın izleme ve mesajlaşmayı gerçekten keyifli kılarken hafif ve rahat tasarımı tüm gün kolaylıkla kullanmanızı sağlar. Redmi'nin güvenilir kalitesiyle desteklenen 15C tüm aile için güvenilir bir seçimdir. Sharaf Electro Store KKTC'de sizinle.
| Renk | Black veya Mavi veya Green veya Orange |
| Marka | Xiaomi |
| RAM | 8 GB |
| Depolama Kapasitesi | 256 GB |
| Kamera | 50 MP |
| Ağ Desteği | 4G |
| Mobil Ekran Boyutu | 6.9" |
| Ekran Tipi | IPS LCD |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci | MediaTek Helio G81-Ultra (Octa-core) |
| Pil Kapasitesi | 6000 mAh |
| Hızlı Şarj | 33W |