Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8/256GB Grafit Gri
Xiaomi
Xiaomi'nin markalaşması, uygun fiyatlılık, yenilikçilik ve son teknolojiye vurguda bulunmaktadır.
SKU :
XIAOMI0263WIFI Sürümü, SIM KART YOK. GLOBAL SÜRÜM GLOBAL ROM FCC ID: 2AFZZPFDL
| Renk | Graphite Grey veya Sılver veya Purple |
| Marka | Xiaomi |
| RAM | 8 GB |
| Depolama Kapasitesi | 256 GB |
| İşlemci | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Tab Ekran | 12.1" |
| Ekran Tipi | IPS LCD |
| Kamera | 8 MP rear + 8 MP front |
| Pil Kapasitesi | 12,000 mAh |
| Hızlı Şarj | 27W |