Apple iPad Pro M4 Çip 13" 256 GB Wi-Fi Uzay Siyahı (MVX23)
Apple
Sharaf'ta %100 orijinal ürünler ve tam garanti ile hizmet alırsınız.
SKU :
APPLE0220Apple iPad Pro M4 13" – 256 GB Wi-Fi Uzay Siyahı
M4 çipli iPad Pro, Apple'ın şimdiye kadarki en güçlü iPad'idir. Çarpıcı 13 inç Ultra Retina XDR OLED ekran, inanılmaz parlaklık, derin siyahlar ve canlı renkler sunar — şimdi 1000 nit'e kadar tam ekran parlaklığı için tandem OLED teknolojisiyle donatılmıştır. M4 çip, 4K video düzenlemeden 3D'ye kadar en zorlu yaratıcı ve profesyonel görevlerin kısa sürede yapılmasını sağlar.
Temel Özellikler
M4 çip — profesyonel iş akışları için yeni nesil performans
Tandem OLED teknolojisine sahip 13" Ultra Retina XDR OLED ekran 256 GB depolama — uygulamalar, dosyalar ve yaratıcı projeler için geniş alan
Yalnızca 5,1 mm'lik ultra ince tasarım — şimdiye kadarki en ince Apple ürünü
Apple Pencil Pro ve Magic Keyboard uyumlu
Apple Pencil Pro and Magic Keyboard compatible
| Marka | Apple |
| Renk | Space Gray |
| İşlemci | M4 |
| Depolama Kapasitesi | 256 GB |
| Tab Ekran | 13" |
| RAM | 8 GB |
| Ekran Tipi | Retina XDR Tandem OLED |
| Ağ Desteği | Wi-Fi+ Bluetooth (no cellular) |
| Kamera | 12 MP rear + 12 MP front |