Apple iPad Air 6 11" M3 128GB Wi-Fi Uzay Grisi - MC9W4
Apple
Sharaf'ta %100 orijinal ürünler ve tam garanti ile hizmet alırsınız.
SKU :
APPLE0336M3 çipli Apple iPad Air 6 11 inç, kompakt ve taşınabilir bir form faktöründe dikkat çekici performans sunar. Kolayca bir çantaya sığan güçlü bir iPad isteyen kişiler için mükemmeldir; yaratıcı çizimden video düzenlemeye, oyundan yayın akışına kadar her şeyi halledebilir. 11 inç Liquid Retina ekranı, her ortamda rahat kullanım için keskin, parlak ve True Tone donanımlıdır.
Temel Özellikler- Çip: Apple M3 çipi
- Ekran: 11" Liquid Retina, True Tone, P3 Geniş Renk
- Depolama: 128GB
- Bağlantı: Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, USB-C
- Kameralar: 12MP arka + 12MP TrueDepth ön kamera
- Touch ID: Üst buton Touch ID
- Uyumlu: Apple Pencil Pro, Magic Keyboard
- Pil: 10 saate kadar
iPad Air 11 inç M3, her yere giden iPad'dir; günlük taşıma için yeterince kompakt, profesyonel iş için yeterince güçlüdür. Okulda, ofiste veya yolda olun, Sharaf Electro KKTC'deki en taşınabilir pakette tam iPad deneyimi sunar.
| Marka | Apple |
| Renk | Space Gray |
| Depolama Kapasitesi | 128 GB |
| İşlemci | M3 |
| Tab Ekran | 11" |
| Ağ Desteği | Wi-Fi+ Bluetooth (no cellular) |
| RAM | 8 GB |
| Ekran Tipi | Liquid Retina display |
| Kamera | 12 MP rear + 12 MP front |