Apple MacBook Air 13" M4 16GB RAM 512 GB SSD (Early 2025) - MC6U4 Gökyüzü Mavisi
Apple
Sharaf'ta %100 orijinal ürünler ve tam garanti ile hizmet alırsınız.
SKU :
APPLE03444 performans çekirdeği ve 6 verimlilik çekirdeğine sahip 10 çekirdekli işlemci.
8 çekirdekli GPU, 10 çekirdekli GPU hızlandırmalı ışın izleme devralır;">16 çekirdekli Neural Engine
120 GB/s bellek bant genişliği
Medya Motoru
Donanımla hızlandırılmış H.264, HEVC, ProRes ve ProRes RAW
Video kod çözme motoru
Video kodlama motoru
ProRes kodlama ve kod çözme motoru
AV1 kod çözme
Aşağıdaki gibi yapılandırılabilir:
| Marka | Apple |
| RAM | 16 GB |
| Renk | Sky Blue |
| İşlemci | M4 |
| Depolama Kapasitesi | 512 GB |
| Laptop screen | 13" |
| Ekran Tipi | Liquid Retina (LED-backlit, IPS) |
| Ekran Kartı | Apple M4 10-core GPU |
| Pil Kapasitesi | Up to ~18 hours |