MacBook Neo 13 inç A18 Pro Çip 8GB 256GB SSD - İndigo-MHFF4
Apple
Sharaf'ta %100 orijinal ürünler ve tam garanti ile hizmet alırsınız.
SKU :
APPLE0453Apple MacBook Neo, A18 Pro çip ile 13 inç formda olağanüstü performans sunar. Liquid Retina ekran, tüm gün pil ömrü ve gelişmiş makine öğrenimi ile profesyoneller için tasarlanmıştır.
Temel Özellikler:
A18 Pro Çip
13 inç Liquid Retina Ekran
8GB RAM + 256GB SSD
Tüm Gün Pil Ömrü
| Marka | Apple |
| RAM | 8 GB |
| Depolama Kapasitesi | 256 GB |
| İşlemci | Apple A18 Pro |
| Laptop screen | 13" |
| Ekran Tipi | Liquid Retina (LED-backlit, IPS) |
| Ekran Kartı | Apple A18 Pro 5-core GPU |
| Pil Kapasitesi | Up to ~16 hours |
| Renk | Indigo |