Midea P20SA Kablosuz Elektrikli Süpürge
Özellikler
· Tek tuşla toz haznesinin açılması
· Toz sıkıştırma özelliği, toz haznesinin temizliğini kolaylaştırır
· Çıkarılabilir sünger filtre
· 2'si 1 arada kullanım imkanı: Kumaş fırça ucu
· Kolay boşaltma özelliği
· Duvara montaj için vida deliği
· Torbasız Toz Toplama
· Kolay toz boşaltma özelliği
Çoklu Filtreleme Sistemi: Küçük parçacıkları sızıntı olmadan yakalar, alerjik olmayan temiz hava sağlar
Voltaj:25,2 Volt
Güç:350 Watt
Kapasite: 0,3 Litre
Pil Kapasitesi:Lityum 2000mAh
Çalışma Süresi: 10-60 Dakika
Ses Seviyesi:82 dBA
Midea P20SA Kablosuz Elektrikli Süpürge
Özellikler
· Tek tuşla toz haznesinin açılması
Toz sıkıştırma özelliği toz haznesinin temizliğini kolaylaştırır
· Çıkarılabilir sünger filtre
· 2'si 1 arada kullanım imkanı: Kumaş fırça ucu
· Kolay boşaltma özelliği
Duvara montaj için vida deliği
Torbasız Toz Toplama
· Kolay toz tahliye özelliği
Çoklu Filtreleme Sistemi: Küçük parçacıkları sızıntı olmadan yakalayarak temiz, alerjik olmayan hava sağlar Captures small particles without leakage, providing clean, non-allergic air
Gerilim:25,2 Volt25,2 Volt
Güç:350 Watt350 Watts
Kapasite: 0,3 Litre 0,3 Litre
Pil Kapasitesi:Lityum 2000mAhLityum 2000mAh
Çalışma Süresi: 10-60 Dakika 10-60 Minutes
Ses Seviyesi:82 dBA82 dBA
| Marka | Midea |
| Motor Tipi | BLDC Brushless 350W |
| Emme Gücü | 28 AW |
| Pil Kapasitesi | 2000 mAh Li-ion |
| Çalışma Süresi | 30 dakikaya kadar |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 300 ml |
| Filtre Tipi | Multi-Stage Sponge + HEPA |
| Hız Modları | 2 Mod (Normal / Maksimum) |
| Şarj Süresi | Yaklaşık 4 saat |