RAY-BAN  META HEADLINER - GEN 2 Shiny Siyah Grafit Yeşil Transitions S50 RW4013 ( C601/1M50 )
Fiyat:
RAY-BAN  META HEADLINER - GEN 2 Shiny Siyah Sapphire Transitions ( C601/MF50 ) S50 RW4013
RAY-BAN  META SKYLER - GEN 2 Shiny Siyah G-15 Yeşil S52 RW4014 ( C601/7152 )
https://www.sharafstore.com/web/image/product.template/29610/image_1920?unique=dbdf457
(0 incele)
Not Available For Sale
  • Marka
Bu kombinasyon mevcut değil.
SKU :
RAY017
Tüm ürünlerde     2 yıl garanti
Hızlı Teslimat | 3-5 gün
10.000 TL üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
Ray‑BanxMeta (Gen2) Ana Panel – RW4013601/1M‑50 | Parlak Siyah ve Şeffaf ila Grafit Yeşili® Lensler
Temel Özellikler
Çerçeve: Parlak Siyah enjeksiyonlu tam çerçeve (phantos/Wayfarer'dan esinlenilmiştir)
Lens: Şeffaf'tan Grafit Yeşili®'ye fotokromik geçişler
Kamera: 12 MP ultra geniş lensli kamera
Video: 2203×2938 piksel çözünürlüğe kadar video
Ses: Açık kulak hoparlörleri + 5 mikrofon dizisi
Bağlantı: Wi‑Fi6E ve Bluetooth5.3
Bellek: 32 GB dahili depolama
Pil: Tek şarjla ~8 saat kullanım
Uyumluluk: iOS ve Android akıllı telefonlarla (Meta AI uygulaması gereklidir)
Boyut:Lens genişliği 50 mm / Burun köprüsü 23 mm / Kol uzunluğu 150 mm