Samsung Galaxy A37 8/256GB - Kömür
Samsung
Samsung, güvenilir ve gelişmiş elektronikleriyle bağlı bir dünya yaratan teknoloji inovasyonunda öncü bir markadır.
SKU :
SAMSUNG0281Samsung Galaxy A37 8/256GB - Charcoal
Samsung Galaxy A37, premium AMOLED ekranı ve her anı etkileyici netlikte yakalayan çok yönlü kamera sistemiyle orta segment akıllı telefonlar için çıtayı yükseltiyor. Portre, aksiyon veya günlük sahneler çekerken gelişmiş üçlü kamera kurulumu canlı ve ayrıntılı sonuçlar sunar. İnce cam ve metal tasarımı fiyat sınıfının çok üzerinde premium bir görünüm ve his kazandırır. Galaxy AI özellikleri, günlük deneyiminize daha akıllı ve kişisel bir katman ekler. Sharaf Electro Store KKTC'de sizinle.
| Marka | Samsung |
| Renk | Charcoal |
| RAM | 8 GB |
| Ağ Desteği | 5G |
| Ekran Tipi | Super AMOLED |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci | Exynos 1480 Octa-Core (4nm |
| Kamera | 50 MP OIS + 8 MP Ultra Wide + 5 MP Macro |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Mobil Ekran Boyutu | 6.7" |
| Hızlı Şarj | 45W |
| Depolama Kapasitesi | 256 GB |