Samsung Galaxy A57 8/128GB 5G - Buz Mavisi
Samsung
Samsung, güvenilir ve gelişmiş elektronikleriyle bağlı bir dünya yaratan teknoloji inovasyonunda öncü bir markadır.
SKU :
SAMSUNG0283Samsung Galaxy A57 8/128GB 5G -Icyblue
Samsung Galaxy A57, cazip bir fiyat noktasında premium fotoğrafçılık ve ekran deneyimi sunar. Çok yönlü üçlü kamera sistemi, geniş manzaralardan canlı yakın çekim portrelerine kadar her tür sahnede doğal renk ve etkileyici tutarlılıkla güzel ve ayrıntılı görüntüler yakalar. Akıcı AMOLED ekranı fotoğrafları, videoları ve sosyal içerikleri zengin ve ilgi çekici gösterir. Kaliteli cam ve metal tasarımı fiyat sınıfını çok aşan bir görünüm ve his kazandırır. Galaxy AI günlük etkileşimleri daha akıllı ve kişisel kılan akıllı araçlar ekler. Sharaf Electro Store KKTC'de sizinle.
| Marka | Samsung |
| Renk | Icyblue |
| RAM | 8 GB |
| Depolama Kapasitesi | 128 GB |
| Ağ Desteği | 5G |
| Ekran Tipi | Super AMOLED Plus |
| İşlemci | Exynos 1680 Octa-Core |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Kamera | 50 MP OIS + 12 MP Ultra Wide + 5 MP Macro |
| Hızlı Şarj | 45W |
| Mobil Ekran Boyutu | 6.7" |