SAMSUNG Galaxy S26 5G 12/256GB Mor
Samsung
Samsung, güvenilir ve gelişmiş elektronikleriyle bağlı bir dünya yaratan teknoloji inovasyonunda öncü bir markadır.
SKU :
SAMSUNG0294SAMSUNG Galaxy S26 5G 12/256GB Violet
Samsung Galaxy S26 5G, Samsung'ın 2025'in rafine kompakt amiral gemisi olarak şık ve ince formda olağanüstü görüntüleme sunar. Galaxy AI destekli gelişmiş üçlü kamera sistemi her fotoğrafı olağanüstü kılar; keskin detaylar, canlı renkler ve güzel portreler etkileyici tutarlılıkla yakalar. Dynamic AMOLED 2X ekranı her sahneyi nefes kesici netlik ve akıcı 120Hz hareketle işler. Galaxy AI canlı çeviriden akıllı kompozisyon önerilerine kadar her şeye cihaz üzerinde zeka katar. Sharaf Electro Store KKTC'de sizinle.
| Marka | Samsung |
| Renk | Violet |
| RAM | 12 GB |
| Bellek Kapasitesi | 256 GB |
| Ağ Desteği | 5G |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Tipi | Dynamic AMOLED 2X |
| İşlemci | Exynos 2600 Deca-Core |
| Kamera | 50 MP OIS + 12 MP Ultra Wide + 10 MP Telephoto 3x |
| Pil Kapasitesi | 4300 mAh |
| Hızlı Şarj | 25W |
| Mobil Ekran Boyutu | 6.3" |