Segway-Ninebot ZT3 Pro Elektrikli Kick Scooter
Segway
Segway, yenilikçi, kendi kendini dengeleyen elektrikli araçlarıyla tanınan, kişisel, kısa mesafeli ulaşımda dünya lideridir.
Name :
[SEGBIL02] Segway-Ninebot ZT3 Pro Elektrikli Kick ScooterSKU :
SEGBIL02
Fearlessly with More Power and More Range
The 1600w high-torque brushless motor empowers seamless rides on flat terrain while effortlessly conquering inclines.

24.9mph
Max. Speed
25%
Max. Climbing Slope
1600W
Max. Power
43.5 miles
Eco Mode Range at 9.3mph
18.6 miles
Sport Mode Range at 24.9mph
Tough on Trails, Easy on Rides
Discover a new era of suspension-riding.Built with a dual front telescopic suspension and rear spring suspension, every ride is incredibly smooth no matter what terrain you’re riding on.Ride on with confidence with its impressive 6-inch clearance.
Sturdy Dual Suspension System Unyielding Off-Road Tires
Specially crafted 11-inch off-road tires with tubeless interior, providing excellent support and 10% increased grip, making every landing comfortable and with confidence.
| Marka | Segway |
| hız | 40 km/s (24.9 mph) |
| Mak Aralık | 70 km'ye (43,5 mil) kadar |
| Motor Power | 1600W (Tepe Güç) |
| Pil Kapasitesi | 597 Wh |
| Lastik Boyutu | 11" Arazi Tipi Tubeless |
| Max Load Capacity | 120 kg (265 lbs) |
| Suya Dayanıklılık | IPX5 |