Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 12GB/512GB 5G BLUE
Xiaomi
Xiaomi'nin markalaşması, uygun fiyatlılık, yenilikçilik ve son teknolojiye vurguda bulunmaktadır.
SKU :
XIAOMI00078Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G, daha fazlasını isteyenler için tasarlanmış güçlü bir orta segment akıllı telefondur.
120Hz yenileme hızı ve 3200 nit tepe parlaklığına sahip 6.83" CrystalRes AMOLED ekranıyla her görüntü muhteşem bir netlikte hayat bulur.
Snapdragon 7s Gen 4 işlemci, 12GB RAM ve 512GB depolama alanıyla ağır uygulamaları ve çoklu görevleri kolaylıkla yönetir.
200MP OIS ana kamera her ayrıntıyı mükemmel şekilde yakalarken,
6500mAh büyük pil ve 100W HyperCharge teknolojisi sizi her zaman enerjik tutar.
5G bağlantısı ve IP68/IP69 su direnciyle Redmi Note 15 Pro+, günün her anında yanınızda olmak için tasarlanmıştır.
| Marka | Xiaomi |
| Depolama Kapasitesi | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Renk | Blue |
| Ağ Desteği | 5G, LTE, UMTS, GSM |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci | Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) |
| Ana Kamera | 200 MP (wide, OIS) + 8 MP (ultra-wide) |
| Pil Kapasitesi | 6500 mAh |
| Hızlı Şarj | 100W |
| Mobil Ekran Boyutu | 6.83" |
| Ekran Tipi | CrystalRes AMOLED |