Xiaomi POCO F8 Pro 12/512 GB Siyah
Xiaomi
Xiaomi'nin markalaşması, uygun fiyatlılık, yenilikçilik ve son teknolojiye vurguda bulunmaktadır.
SKU :
XIAOMI0307Xiaomi POCO F8 Pro 12/512 GB Black
Xiaomi POCO F8 Pro, taviz vermeden olağanüstü kamera performansı ve amiral gemisi sınıfı ekran deneyimi isteyenler için üretilmiştir. Büyük sensör ve gelişmiş telefoto lens içeren pro seviyesi kamera sistemi etkileyici kolaylıkla keskin ve güzel ayrıntılı görüntüler ve akıcı sinematik video yakalar. Yüksek yenileme hızlı canlı AMOLED ekranı oyun oynamayı, yayın izlemeyi ve taramayı inanılmaz derecede akıcı hissettirir. POCO'nun performans öncelikli felsefesiyle F8 Pro her alanda olağanüstü bir performans cihazıdır. Sharaf Electro Store KKTC'de sizinle.
| Marka | Xiaomi |
| Renk | Black |
| RAM | 12 GB |
| Depolama Kapasitesi | 512 GB |
| Ağ Desteği | 5G |
| Ekran Tipi | AMOLED, HDR10+ & Dolby Vision |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| Kamera | Triple: 50 MP (wide) + 50 MP (telephoto) + 8 MP (ultrawide) |
| Pil Kapasitesi | 6210 mAh |
| Hızlı Şarj | 100W |
| Mobil Ekran Boyutu | 6.59" |