LG 55" 4K Ultra HD LED SMART TV, WEBOS - 55UT73003LA
Price:
Xiaomi Front Opening Luggage 20" Grey
Xiaomi Mi Casual Daypack Dark Blue
https://www.sharafstore.com/web/image/product.template/25350/image_1920?unique=dbdf457
(0 review)
Not Available For Sale
  • Brand
  • TV Screen Size
  • Technology Type
  • Screen Refresh Rate
  • HDR Formats
  • Resolution
This combination does not exist.
SKU :
EDP081
Tüm ürünlerde     2 yıl garanti
Hızlı Teslimat | 3-5 gün
10.000 TL üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
▶ Bright 4K Ultra HD Picture
▶ Smart Simplicity with webOS
▶ Smooth, Sharp Motion
▶ Modern, Elegant Design
▶ Flexible Connectivity
▶ Who Is It For?
Brand Lg
TV Screen Size 55"
Technology Type LED
Screen Refresh Rate 60 Hz