Elit Steam Iron CERRA-2400
Price:
TCL 55" 55C655 Ultra HD (4K)
TCL 55" 55C655 Ultra HD (4K)
Not Available For Sale
Mikado MD-5BT X-Life 5W 1200mAh USB / SD Cart / Bluetooth Wireless MP3 Player Speaker
Elit Steam Iron CERRA-2400
https://www.sharafstore.com/web/image/product.template/25102/image_1920?unique=db6791e
(0 review)
Not Available For Sale
This combination does not exist.
SKU :
ELIT020
Tüm ürünlerde     2 yıl garanti
Hızlı Teslimat | 3-5 gün
10.000 TL üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
Elit CERRA-2400 Buharlı Ütü
The Elit CERRA-2400 is a powerful and affordable steam iron with 2400W and a ceramic soleplate for everyday ironing needs.
▶ 2400W Heating