JBL JR320 Kids' Headphones OE Blue - JB.JBLJR320BLU
Price:
Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256GB - Cobalt Purple
https://www.sharafstore.com/web/image/product.template/25244/image_1920?unique=6072ce4
(0 review)
Not Available For Sale
  • Brand
  • Colour
This combination does not exist.
JBL
JBL
SKU :
JBLAZ027
Tüm ürünlerde     2 yıl garanti
Hızlı Teslimat | 3-5 gün
10.000 TL üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
Temel Özellikler:
Dayanıklı Yapı: Çocuk kullanımına uygun dayanıklı malzemelerle üretilmiş, uzun ömürlüdür.
Teknik Özellikler: Sürücüler: 32mm Dinamik | Frekans Yanıtı: 20Hz - 20kHz | Empedans: 32 Ohm | Bağlantı: 3,5mm Jak