Apple iPad Pro M5 11-Inch 256GB Wi-Fi in Space Black - MDWK4LL/A
Apple
At Sharaf, you will receive 100% original products with a full warranty.
SKU :
APPLE0436The Space Black Apple 11-inch iPad Pro (M5, 2025 model) delivers exceptional performance and a stunning viewing experience in an ultra-thin and lightweight design. With groundbreaking Ultra Retina Superfast Wi-Fi 7 connectivity and compatibility with Apple Pencil Pro and Magic Keyboard for iPad Pro (sold separately), there's no limit to what you can achieve
Key Features
Performance and Storage: M5 chip delivers next-generation speed and on-device artificial intelligence features. This model has 12 GB RAM and 256 GB storage.
| Brand | Apple |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Tab Screen | 11" |
| Processor | M5 |
| Colour | Space Black |
| RAM | 12 GB |
| Display Type | Retina XDR Tandem OLED |
| Network Support | Wi-Fi+ Bluetooth (no cellular) |
| Camera | 12 MP rear + 12 MP front |