RAY-BAN  META HEADLINER - GEN 2 Shiny Black Graphite Green Transitions S50 RW4013 ( C601/1M50 )
Price:
RAY-BAN  META HEADLINER - GEN 2 Shiny Black Sapphire Transitions ( C601/MF50 ) S50 RW4013
RAY-BAN  META SKYLER - GEN 2 Shiny Black G-15 Green S52 RW4014 ( C601/7152 )
https://www.sharafstore.com/web/image/product.template/29610/image_1920?unique=dbdf457
(0 review)
Not Available For Sale
  • Brand
This combination does not exist.
SKU :
RAY017
Tüm ürünlerde     2 yıl garanti
Hızlı Teslimat | 3-5 gün
10.000 TL üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
Ray‑BanxMeta (Gen2) Main Panel – RW4013601/1M‑50 | Glossy Black and Clear to Graphite Green® Lenses
Key Features
Frame: Full frame with Gloss Black injection (inspired by phantos/Wayfarer)
Lens: Photochromic transitions from Clear to Graphite Green®
Camera: 12 MP ultra-wide lens camera
Video: Video up to 2203×2938 pixel resolution
Sound: Open ear speakers + 5 microphone array
Connectivity: Wi‑Fi6E and Bluetooth5.3
Bellek: 32 GB dahili depolama
Battery: ~8 hours of use on a single charge
Compatibility: with iOS and Android smartphones (Meta AI app required)
Size:Lens width 50 mm / Nose bridge 23 mm / Arm length 150 mm