| Description | Laptop AC/DC Power Adapter |
| Marka | S-connector |
| Model | SL-NBA45 |
| Renk | Siyah |
| Compatible Laptop Computer | HP |
| Introduction | AC 110-240V, 50-60Hz, max. 2A |
| Input Connector | AC Plug Socket Type F |
| Exit/exit | DC 19V 4.74A |
| Output power | 90 Watt |
| Output Connector | 7.4 mm x 5.0 mm (Outer Diameter x Inner Diameter) Cylindrical Coaxial Power Connector |
| Verim | %85'ten fazla |
| Protection Functions | Overload, Short Circuit, Overheat, Overvoltage, Overcurrent Protection |
| Indicator | Green Energy LED |
| Cable Diameter | AC Kablo: 7 mm, DC Kablo: 4 mm |
| Cable Length | AC Kablo: 1,2 metre, DC Kablo: 1,2 metre |
| Product Material | ABS, Metal |
| Usage | Portable, Plug and Play |
| Product Weight | 330 g |
| Product Dimension | 127 mm x 50 mm x 30 mm |
| Paket Boyutu | 207 mm x 132 mm x 50 mm |
| Gross weight | 400 gr |
| Package Content | Product + User Manual |
| AçıklamaLaptop AC/DC Güç AdaptörüMarkaS-konnektörModelSL-NBA45RenkSiyahUyumlu Dizüstü BilgisayarHPGirişAC 110-240V, 50-60Hz, max. 2AGiriş KonnektörüAC Priz Tipi FÇıkış/ÇıkışDC 19V 4.74AÇıkış Gücü90 WattÇıkış Konnektörü7.4 mm x 5.0 mm (Dış Çap x İç Çap) Silindirik Koaksiyel Güç KonektörüVerim%85'ten fazlaKoruma FonksiyonlarıAşırı Yük, Kısa Devre, Aşırı Isınma, Aşırı Gerilim, Aşırı Akım KorumasıGöstergeYeşil Enerji LEDKablo ÇapıAC Kablo: 7 mm, DC Kablo: 4 mmKablo UzunluğuAC Kablo: 1,2 metre, DC Kablo: 1,2 metreÜrün MalzemesiABS, MetalKullanımTaşınabilir, Tak ÇalıştırÜrün Ağırlığı330 gÜrün Boyutu127 mm x 50 mm x 30 mmPaket Boyutu207 mm x 132 mm x 50 mmBrüt ağırlık400 grPaket İçeriğiÜrün + Kullanım Kılavuzu | Laptop AC/DC Power Adapter |
| Marka | S-connector |
| Model | SL-NBA45 |
| Renk | Siyah |
| Compatible Laptop Computer | HP |
| Introduction | AC 110-240V, 50-60Hz, max. 2A |
| Input Connector | AC Plug Socket Type F |
| Exit/exit | DC 19V 4.74A |
| Output power | 90 Watt |
| Output Connector | 7.4 mm x 5.0 mm (Outer Diameter x Inner Diameter) Cylindrical Coaxial Power Connector |
| Verim | %85'ten fazla |
| Protection Functions | Overload, Short Circuit, Overheat, Overvoltage, Overcurrent Protection |
| Indicator | Green Energy LED |
| Cable Diameter | AC Kablo: 7 mm, DC Kablo: 4 mm |
| Cable Length | AC Kablo: 1,2 metre, DC Kablo: 1,2 metre |
| Product Material | ABS, Metal |
| Usage | Portable, Plug and Play |
| Product Weight | 330 g |
| Product Dimension | 127 mm x 50 mm x 30 mm |
| Paket Boyutu | 207 mm x 132 mm x 50 mm |
| Gross weight | 400 gr |
| Package Content | Product + User Manual |
| Brand | S-Link |